RER70F2R37RCSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RER70F2R37RCSL
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.37 OHM 1% 20W
Podatkovni listi: RER70F2R37RCSL.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RER70F2R37RCSL
Številka dela RER70F2R37RCSL Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 2.37 OHM 1% 20W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2741 pcs Podatkovni list RER70F2R37RCSL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER70
Odpornost 2.37 Ohms Moč (Watts) 20W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RER70F2R37RCSL-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.561" (14.25mm)
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 2.37 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound