RER70F2R49RC02
pregled izdelka
Številka dela: RER70F2R49RC02
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.49 OHM 1% 20W
Podatkovni listi: RER70F2R49RC02.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RER70F2R49RC02
Številka dela RER70F2R49RC02 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 2.49 OHM 1% 20W Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3473 pcs Podatkovni list RER70F2R49RC02.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) Serija Military, MIL-PRF-39009, RER70
Odpornost 2.49 Ohms Moč (Watts) 20W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Box
Druga imena RER70F2R49RC02-MIL delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.561" (14.25mm)
Lastnosti Military, Moisture Resistant Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 2.49 Ohms ±1% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound