RNX125100KJKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX125100KJKLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX125100KJKLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100K OHM 5% 3W AXIAL
Podatkovni listi: RNX125100KJKLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RNX125100KJKLB
Številka dela RNX125100KJKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100K OHM 5% 3W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18005 pcs Podatkovni list RNX125100KJKLB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Serija RNX Odpornost 100 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 100 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film