RNX125100MGKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX125100MGKLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RNX125100MGKLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100M OHM 2% 3W AXIAL
Podatkovni listi: RNX125100MGKLB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RNX125100MGKLB
Številka dela RNX125100MGKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100M OHM 2% 3W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17266 pcs Podatkovni list RNX125100MGKLB.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Serija RNX Odpornost 100 MOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 225°C
natančen opis 100 MOhms ±2% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film