ROX1005M00JKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1005M00JKLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX1005M00JKLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 5M OHM 5% 4W AXIAL
Podatkovni listi: ROX1005M00JKLB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ROX1005M00JKLB
Številka dela ROX1005M00JKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 5M OHM 5% 4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22064 pcs Podatkovni list ROX1005M00JKLB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Odpornost 5 MOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 180°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 5 MOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film