ROX100600KJKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX100600KJKLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX100600KJKLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 600K OHM 5% 4W AXIAL
Podatkovni listi: ROX100600KJKLB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX100600KJKLB
Številka dela ROX100600KJKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 600K OHM 5% 4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26739 pcs Podatkovni list ROX100600KJKLB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Odpornost 600 kOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 180°C
natančen opis 600 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film