ROX10062M0GKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10062M0GKLB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX10062M0GKLB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 62M OHM 2% 4W AXIAL
Podatkovni listi: ROX10062M0GKLB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX10062M0GKLB
Številka dela ROX10062M0GKLB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 62M OHM 2% 4W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24034 pcs Podatkovni list ROX10062M0GKLB.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Serija ROX Odpornost 62 MOhms
Moč (Watts) 4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 180°C
natančen opis 62 MOhms ±2% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film