ROX4004M00FNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX4004M00FNF5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX4004M00FNF5
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4M OHM 1% 16.8W AXIAL
Podatkovni listi: ROX4004M00FNF5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX4004M00FNF5
Številka dela ROX4004M00FNF5 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4M OHM 1% 16.8W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11166 pcs Podatkovni list ROX4004M00FNF5.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Serija ROX Odpornost 4 MOhms
Moč (Watts) 16.8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
natančen opis 4 MOhms ±1% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film