ROX4004M80JNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX4004M80JNF5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX4004M80JNF5
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.8M OHM 5% 16.8W AXIAL
Podatkovni listi: ROX4004M80JNF5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX4004M80JNF5
Številka dela ROX4004M80JNF5 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.8M OHM 5% 16.8W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10348 pcs Podatkovni list ROX4004M80JNF5.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Serija ROX Odpornost 4.8 MOhms
Moč (Watts) 16.8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Flame Proof, High Voltage, Safety Stopnja napak -
natančen opis 4.8 MOhms ±5% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film