ROX400500RGNF5N
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400500RGNF5N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ROX400500RGNF5N
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 500 OHM 2% 16.8W AXIAL
Podatkovni listi: ROX400500RGNF5N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ROX400500RGNF5N
Številka dela ROX400500RGNF5N Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 500 OHM 2% 16.8W AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4672 pcs Podatkovni list ROX400500RGNF5N.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Serija ROX Odpornost 500 Ohms
Moč (Watts) 16.8W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 230°C
natančen opis 500 Ohms ±2% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film