TNPW1206287RBEEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206287RBEEN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW1206287RBEEN
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 287 OHM 0.1% 2/5W 1206
Podatkovni listi: 1.TNPW1206287RBEEN.pdf2.TNPW1206287RBEEN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW1206287RBEEN
Številka dela TNPW1206287RBEEN Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 287 OHM 0.1% 2/5W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160201 pcs Podatkovni list 1.TNPW1206287RBEEN.pdf2.TNPW1206287RBEEN.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 287 Ohms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena TNPW1206 287R 0.1% T9 E52 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 287 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film