TNPW120628K0BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW120628K0BEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW120628K0BEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 28K OHM 0.1% 2/5W 1206
Podatkovni listi: 1.TNPW120628K0BEEA.pdf2.TNPW120628K0BEEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW120628K0BEEA
Številka dela TNPW120628K0BEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 28K OHM 0.1% 2/5W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296072 pcs Podatkovni list 1.TNPW120628K0BEEA.pdf2.TNPW120628K0BEEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 28 kOhms
Moč (Watts) 0.4W, 2/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena TNPW1206 28K 0.1% T9 ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 37 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 28 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film