TNPW1210196RBEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1210196RBEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW1210196RBEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 196 OHM 0.1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.TNPW1210196RBEEA.pdf2.TNPW1210196RBEEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW1210196RBEEA
Številka dela TNPW1210196RBEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 196 OHM 0.1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104058 pcs Podatkovni list 1.TNPW1210196RBEEA.pdf2.TNPW1210196RBEEA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 196 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena TNPW1210 196R 0.1% T9 ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 196 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film