TNPW121019K1BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW121019K1BETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW121019K1BETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 19.1K OHM 0.1% 1/3W 1210
Podatkovni listi: TNPW121019K1BETA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW121019K1BETA
Številka dela TNPW121019K1BETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 19.1K OHM 0.1% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 114022 pcs Podatkovni list TNPW121019K1BETA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW Odpornost 19.1 kOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena TNPW1210 19K1 0.1% T9 RT1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm)
Lastnosti Military Stopnja napak -
natančen opis 19.1 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film Sestava Thin Film