TNPW121019K8BETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW121019K8BETA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW121019K8BETA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 19.8K OHM 0.1% 1/3W 1210
Podatkovni listi: TNPW121019K8BETA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW121019K8BETA
Številka dela TNPW121019K8BETA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 19.8K OHM 0.1% 1/3W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 94774 pcs Podatkovni list TNPW121019K8BETA.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW Odpornost 19.8 kOhms
Moč (Watts) 0.333W, 1/3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Military
Stopnja napak - natančen opis 19.8 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Military Thin Film