TNPW121024K9FEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW121024K9FEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW121024K9FEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 24.9K OHM 1% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.TNPW121024K9FEEA.pdf2.TNPW121024K9FEEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW121024K9FEEA
Številka dela TNPW121024K9FEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 24.9K OHM 1% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 223626 pcs Podatkovni list 1.TNPW121024K9FEEA.pdf2.TNPW121024K9FEEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 24.9 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 24.9 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film