TNPW121024R0DEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW121024R0DEEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TNPW121024R0DEEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 24 OHM 0.5% 1/2W 1210
Podatkovni listi: 1.TNPW121024R0DEEA.pdf2.TNPW121024R0DEEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TNPW121024R0DEEA
Številka dela TNPW121024R0DEEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 24 OHM 0.5% 1/2W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 221020 pcs Podatkovni list 1.TNPW121024R0DEEA.pdf2.TNPW121024R0DEEA.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Serija TNPW e3 Odpornost 24 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.030" (0.75mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 24 Ohms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film