WSC251550R00FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC251550R00FEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSC251550R00FEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 50 OHM 1% 1W 2515
Podatkovni listi: WSC251550R00FEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSC251550R00FEA
Številka dela WSC251550R00FEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 50 OHM 1% 1W 2515 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103728 pcs Podatkovni list WSC251550R00FEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2515 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm)
Serija WSC Odpornost 50 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2515 J-Lead Druga imena WSCB-50TR
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.125" (3.17mm)
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 50 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2515 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound