WSC452710R00FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC452710R00FEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSC452710R00FEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 1% 2W 4527
Podatkovni listi: WSC452710R00FEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSC452710R00FEA
Številka dela WSC452710R00FEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 10 OHM 1% 2W 4527 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124148 pcs Podatkovni list WSC452710R00FEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 4527 Velikost / dimenzija 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Serija WSC Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4527 J-Lead Druga imena WSCC-10TR
delovna temperatura -65°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.49mm)
Lastnosti Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4527 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound Sestava Wirewound