WSK1206R0210FEA18
Dale / VishayDale / Vishay
WSK1206R0210FEA18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSK1206R0210FEA18
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.021 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: WSK1206R0210FEA18.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSK1206R0210FEA18
Številka dela WSK1206R0210FEA18 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.021 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182417 pcs Podatkovni list WSK1206R0210FEA18.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±35ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija WSK-HP Odpornost 21 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 170°C
Število zaključkov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm)
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 21 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Sestava Metal Element