WSK1206R0220FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSK1206R0220FEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSK1206R0220FEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.022 OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: WSK1206R0220FEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSK1206R0220FEA
Številka dela WSK1206R0220FEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.022 OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180699 pcs Podatkovni list WSK1206R0220FEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±35ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija WSK Odpornost 22 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Concave Druga imena 541-2702-2
delovna temperatura -65°C ~ 170°C Število zaključkov 4
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.89mm) Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 22 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric), Concave Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element
Sestava Metal Element
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WSK1206R0240FEA18
WSK1206R0240FEA18
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 0.024 OHM 1% 1/2W 1206
Na zalogi: 216309 pcs
Prenesi: WSK1206R0240FEA18.pdf
RFQ
WSK1206R0220FEA18
WSK1206R0220FEA18
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 0.022 OHM 1% 1/2W 1206