B40SR12424A
Delta ElectronicsDelta Electronics
B40SR12424A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B40SR12424A
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 12.4V 300W
Podatkovni listi: B40SR12424A.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 974 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B40SR12424A
Številka dela B40SR12424A Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC/DC CONVERTER 12.4V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 974 pcs Podatkovni list B40SR12424A.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12.4V
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 7.48" L x 2.99" W x 1.69" H (190.0mm x 76.0mm x 43.0mm)
Serija B40SR Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Druga imena 941-1650
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 88.8% Tok - izhod (maks.) 24A