B40SR13722CC
Delta ElectronicsDelta Electronics
B40SR13722CC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B40SR13722CC
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 13.7V 300W
Podatkovni listi: B40SR13722CC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 931 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B40SR13722CC
Številka dela B40SR13722CC Proizvajalec Delta Electronics
Opis DC/DC CONVERTER 13.7V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 931 pcs Podatkovni list B40SR13722CC.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 13.7V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 60V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 7.48" L x 2.99" W x 1.73" H (190.0mm x 75.9mm x 43.9mm) Serija B40SR
Moč (Watts) 300W Druga imena 941-1803
delovna temperatura -40°C ~ 75°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 88.8% Tok - izhod (maks.) 22A