DRP024V480W3AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP024V480W3AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRP024V480W3AA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 480W
Podatkovni listi: 1.DRP024V480W3AA.pdf2.DRP024V480W3AA.pdf3.DRP024V480W3AA.pdf4.DRP024V480W3AA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DRP024V480W3AA
Številka dela DRP024V480W3AA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 480W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 320 ~ 575 VAC (3PH), 450 ~ 800 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.67" L x 6.30" W x 4.76" H (118.5mm x 160.0mm x 121.0mm)
Serija CliQ Moč (Watts) 480W
Druga imena 603-1233 delovna temperatura -20°C ~ 75°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Universal Input Učinkovitost 87%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 320 ~ 575 VAC (3PH), 450 ~ 800 VDC Input Tok - izhod (maks.) 20A