DRP048V060W1BN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP048V060W1BN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRP048V060W1BN
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 60W
Podatkovni listi: 1.DRP048V060W1BN.pdf2.DRP048V060W1BN.pdf3.DRP048V060W1BN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DRP048V060W1BN
Številka dela DRP048V060W1BN Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 48V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed, Conformal Coated Velikost / dimenzija 4.92" L x 1.26" W x 4.76" H (125.0mm x 32.0mm x 121.0mm)
Serija CliQ II Moč (Watts) 60W
Druga imena 1145-1091 delovna temperatura -25°C ~ 80°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna -
natančen opis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.25A