MDS-400APB24 AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
MDS-400APB24 AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDS-400APB24 AA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 200W
Podatkovni listi: 1.MDS-400APB24 AA.pdf2.MDS-400APB24 AA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 784 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDS-400APB24 AA
Številka dela MDS-400APB24 AA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 784 pcs Podatkovni list 1.MDS-400APB24 AA.pdf2.MDS-400APB24 AA.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Serija MDS Moč (Watts) 200W (400W Forced Air)
Druga imena 1145-1196 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 93%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 8.33A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 8.33A