MDS-400AUS24 BA
Delta ElectronicsDelta Electronics
MDS-400AUS24 BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDS-400AUS24 BA
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 300W
Podatkovni listi: 1.MDS-400AUS24 BA.pdf2.MDS-400AUS24 BA.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 878 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 878 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDS-400AUS24 BA
Številka dela MDS-400AUS24 BA Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 878 pcs Podatkovni list 1.MDS-400AUS24 BA.pdf2.MDS-400AUS24 BA.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 7.80" L x 3.82" W x 1.63" H (198.0mm x 97.0mm x 41.5mm)
Serija MDS Moč (Watts) 300W (400W Forced Air)
Druga imena 1145-1116 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Učinkovitost 91.4%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 12.5A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 12.5A
Odobritve CB, CCC, CE, cURus, TUVgs Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MDS-S-RL
MDS-S-RL
Proizvajalci: Cannon
Opis: MDSM CON F CRP GOLD FL 10K/RL
Na zalogi: 42 pcs
Prenesi: MDS-S-RL.pdf
RFQ
MDS001
MDS001
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 300MA
Na zalogi: 5819 pcs
Prenesi: MDS001.pdf
RFQ
MDS-P-TS/PC
MDS-P-TS/PC
Proizvajalci: Cannon
Opis: MDSM CON M CRMP PKG 100 MIN
Na zalogi: 68309 pcs
Prenesi:
MDS-400ADB24 AA
MDS-400ADB24 AA
Proizvajalci: Delta Electronics
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 400W