PML-24V35W1AH
Delta ElectronicsDelta Electronics
PML-24V35W1AH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PML-24V35W1AH
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 35W
Podatkovni listi: 1.PML-24V35W1AH.pdf2.PML-24V35W1AH.pdf3.PML-24V35W1AH.pdf4.PML-24V35W1AH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PML-24V35W1AH
Številka dela PML-24V35W1AH Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 24V 35W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.86" L x 3.86" W x 1.50" H (98.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Serija PML Moč (Watts) 35W
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 85%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.46A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.46A