PML-D1V100W1AG
Delta ElectronicsDelta Electronics
PML-D1V100W1AG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PML-D1V100W1AG
Proizvajalec / znamka: Delta Electronics
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 5V 100W
Podatkovni listi: 1.PML-D1V100W1AG.pdf2.PML-D1V100W1AG.pdf3.PML-D1V100W1AG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PML-D1V100W1AG
Številka dela PML-D1V100W1AG Proizvajalec Delta Electronics
Opis AC/DC CONVERTER 12V 5V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 5V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Serija PML Moč (Watts) 100W
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output Učinkovitost 82%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 5V 7A, 3A 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 7A, 3A