XB24-Z7SIT-004
Digi InternationalDigi International
XB24-Z7SIT-004 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XB24-Z7SIT-004
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA
Podatkovni listi: 1.XB24-Z7SIT-004.pdf2.XB24-Z7SIT-004.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XB24-Z7SIT-004
Številka dela XB24-Z7SIT-004 Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4626 pcs Podatkovni list 1.XB24-Z7SIT-004.pdf2.XB24-Z7SIT-004.pdf
Napetost - oskrba 2.1 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del EM250
Serija XBee® ZB Serijski vmesniki UART
Občutljivost -96dBm RF družina / standard 802.15.4
Protokol Zigbee® Moč - izhod 1dBm
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena 602-1099
XB24Z7SIT004
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija DSSS Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
Hitrost prenosa podatkov 250kbps Tok - oddajanje 35mA ~ 45mA
Tok - sprejemanje 38mA ~ 40mA Vrsta antene Not Included, RP-SMA