XB24-Z7SIT-006
Digi InternationalDigi International
Digi International
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XB24-Z7SIT-006
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA
Podatkovni listi: 1.XB24-Z7SIT-006.pdf2.XB24-Z7SIT-006.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XB24-Z7SIT-006
Številka dela XB24-Z7SIT-006 Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5928 pcs Podatkovni list 1.XB24-Z7SIT-006.pdf2.XB24-Z7SIT-006.pdf
Napetost - oskrba 2.1 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del EM250
Protokol Zigbee® Moč - izhod 1dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija DSSS
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 2.4GHz Hitrost prenosa podatkov 250kbps
Tok - oddajanje 35mA ~ 45mA Tok - sprejemanje 38mA ~ 40mA