XB24-Z7WIT-003
Digi InternationalDigi International
XB24-Z7WIT-003 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XB24-Z7WIT-003
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MODULE 802.15.4 WIRE ANT
Podatkovni listi: 1.XB24-Z7WIT-003.pdf2.XB24-Z7WIT-003.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije XB24-Z7WIT-003
Številka dela XB24-Z7WIT-003 Proizvajalec Digi International
Opis RF TXRX MODULE 802.15.4 WIRE ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4268 pcs Podatkovni list 1.XB24-Z7WIT-003.pdf2.XB24-Z7WIT-003.pdf
Napetost - oskrba 2.1 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del EM250
Protokol Zigbee® Moč - izhod 1dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena 602-1276
XB24-Z7WIT-003-ND
XB24Z7WIT003
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija DSSS Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
Hitrost prenosa podatkov 250kbps Tok - oddajanje 35mA ~ 45mA
Tok - sprejemanje 38mA ~ 40mA Vrsta antene Integrated, Wire Antenna