XB24-Z7WIT-004
Digi InternationalDigi International
XB24-Z7WIT-004 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XB24-Z7WIT-004
Proizvajalec / znamka: Digi International
Opis izdelka RF TXRX MODULE 802.15.4 WIRE ANT
Podatkovni listi: 1.XB24-Z7WIT-004.pdf2.XB24-Z7WIT-004.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije XB24-Z7WIT-004
Številka dela XB24-Z7WIT-004 Proizvajalec Digi International
Količina na voljo 5576 pcs Podatkovni list 1.XB24-Z7WIT-004.pdf2.XB24-Z7WIT-004.pdf
Napetost - oskrba 2.1 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del EM250
Protokol Zigbee® Moč - izhod 1dBm
Pakiranje Tray Paket / primer Module
Druga imena 602-1098
XB24Z7WIT004
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija DSSS Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
Hitrost prenosa podatkov 250kbps Tok - oddajanje 35mA ~ 45mA
Tok - sprejemanje 38mA ~ 40mA Vrsta antene Integrated, Wire Antenna