1.5KE43CA-B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE43CA-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE43CA-B
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE43CA-B.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE43CA-B
Številka dela 1.5KE43CA-B Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 91719 pcs Podatkovni list 1.5KE43CA-B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59.3V
Napetost - razčlenitev (min) 40.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE43CA-BDI delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Številka osnovnega dela 1.5KE43
Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
1.5KE43CA-B
1.5KE43CA-B
Proizvajalci: Littelfuse Inc.
Opis: TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC AXIAL
Na zalogi: 214898 pcs
Prenesi: 1.5KE43CA-B.pdf
RFQ
1.5KE43CA A0G
1.5KE43CA A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201
Na zalogi: 314945 pcs
Prenesi: 1.5KE43CA A0G.pdf
RFQ
1.5KE43CA-E3/54
1.5KE43CA-E3/54
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 36.8V 59.3V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE43CA-E3/54.pdf
1.5KE43CA-E3/51
1.5KE43CA-E3/51
Prenesi: 1.5KE43CA-E3/51.pdf
1.5KE43CA B0G
1.5KE43CA B0G