1.5KE43CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5KE43CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE43CA
Proizvajalec / znamka: Hamlin / Littelfuse
Opis izdelka TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE43CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE43CA
Številka dela 1.5KE43CA Proizvajalec Hamlin / Littelfuse
Opis TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 161487 pcs Podatkovni list 1.5KE43CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59.3V
Napetost - razčlenitev (min) 40.9V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201 Serija 1.5KE
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial
Druga imena 1.5KE43CALFCT delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
1.5KE43CA-B
1.5KE43CA-B
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 36.8V 59.3V DO201
Na zalogi: 91719 pcs
Prenesi: 1.5KE43CA-B.pdf
RFQ
1.5KE43C
1.5KE43C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 36.8V 62.27V DO201
Na zalogi: 253951 pcs
Prenesi: 1.5KE43C.pdf
RFQ
1.5KE43CA-E3/51
1.5KE43CA-E3/51
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 36.8V 59.3V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE43CA-E3/51.pdf
1.5KE43CA A0G
1.5KE43CA A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)