1.5KE9V1A-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1.5KE9V1A-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE9V1A-T
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201
Podatkovni listi: 1.5KE9V1A-T.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE9V1A-T
Številka dela 1.5KE9V1A-T Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 192700 pcs Podatkovni list 1.5KE9V1A-T.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.78V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Napetost - razčlenitev (min) 8.65V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija - Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 112A Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela 1.5KE9V1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE9V1CA-T
1.5KE9V1CA-T
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 7.78V 13.4V DO201
Na zalogi: 189463 pcs
Prenesi: 1.5KE9V1CA-T.pdf
RFQ
1.5KE91HE3/54
1.5KE91HE3/54
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 73.7VWM 131VC 1.5KE
Na zalogi: 4911 pcs
Prenesi: 1.5KE91HE3/54.pdf
RFQ
1.5MIC 3M661X SHEET
1.5MIC 3M661X SHEET
Proizvajalci: 3M
Opis: LAPPING FILM DIAMOND
Prenesi: 1.5MIC 3M661X SHEET.pdf
1.5KE9V1CA-B
1.5KE9V1CA-B
Prenesi: 1.5KE9V1CA-B.pdf
1.5KE91HE3/73
1.5KE91HE3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 73.7V 131V 1.5KE
Prenesi: 1.5KE91HE3/73.pdf
1.5MIC 3M661X DLF 3MIL 5 IN
1.5MIC 3M661X DLF 3MIL 5 IN
Proizvajalci: 3M
Opis: LAPPING FILM DIAMOND 5"