1.5KE91CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1.5KE91CATR
Proizvajalec / znamka: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis izdelka TVS DIODE 77.8V 125V DO201AD
Podatkovni listi: 1.5KE91CATR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1.5KE91CATR
Številka dela 1.5KE91CATR Proizvajalec Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis TVS DIODE 77.8V 125V DO201AD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 338977 pcs Podatkovni list 1.5KE91CATR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 77.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 125V
Napetost - razčlenitev (min) 86.5V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-201AD Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-201AD, Axial
Druga imena 1.5KE91CATRSMC delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1.5KE91CHE3/73
1.5KE91CHE3/73
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 73.7V 131V 1.5KE
Na zalogi: 4589 pcs
Prenesi: 1.5KE91CHE3/73.pdf
RFQ
1.5KE91HE3/73
1.5KE91HE3/73
Na zalogi: 4159 pcs
Prenesi: 1.5KE91HE3/73.pdf
RFQ
1.5KE91CAHE3_A/D
1.5KE91CAHE3_A/D
Opis: TVS DIODE 77.8V 125V 1.5KE