AP1512-12K5L-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1512-12K5L-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP1512-12K5L-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 2A TO263-5L
Podatkovni listi: AP1512-12K5L-13.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP1512-12K5L-13
Številka dela AP1512-12K5L-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG BUCK 12V 2A TO263-5L Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16515 pcs Podatkovni list AP1512-12K5L-13.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-263-5 Serija -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena AP1512-12K5LDIDKR delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 50kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 2A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Trenutni - izhod 2A