AP1512-12K5L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1512-12K5L-U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP1512-12K5L-U
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 2A TO263-5
Podatkovni listi: AP1512-12K5L-U.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AP1512-12K5L-U
Številka dela AP1512-12K5L-U Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis IC REG BUCK 12V 2A TO263-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5141 pcs Podatkovni list AP1512-12K5L-U.pdf
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja TO-263-5 Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 50kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 2A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Trenutni - izhod 2A Številka osnovnega dela AP1512