BZT585B5V1T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT585B5V1T-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZT585B5V1T-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE ZENER 5.1V 350MW SOD523
Podatkovni listi: BZT585B5V1T-7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZT585B5V1T-7
Številka dela BZT585B5V1T-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 5.1V 350MW SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2593352 pcs Podatkovni list BZT585B5V1T-7.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 100mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja SOD-523
Serija - Moč - maks 350mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-79, SOD-523
Druga imena BZT585B5V1T-7DITR delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 60 Ohms natančen opis Zener Diode 5.1V 350mW ±2% Surface Mount SOD-523
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 1V Številka osnovnega dela BZT585B5V1