BZT585B6V8T-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT585B6V8T-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZT585B6V8T-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE ZENER 6.8V 350MW SOD523
Podatkovni listi: BZT585B6V8T-7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZT585B6V8T-7
Številka dela BZT585B6V8T-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 6.8V 350MW SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1302200 pcs Podatkovni list BZT585B6V8T-7.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 100mA
Toleranca ±2% Paket naprave za dobavitelja SOD-523
Serija - Moč - maks 350mW
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SC-79, SOD-523
Druga imena BZT585B6V8T-7DIDKR delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms
natančen opis Zener Diode 6.8V 350mW ±2% Surface Mount SOD-523 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 4V