SBRT20U50SLP-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT20U50SLP-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBRT20U50SLP-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 50V 20A POWERDI5060-8
Podatkovni listi: SBRT20U50SLP-13.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBRT20U50SLP-13
Številka dela SBRT20U50SLP-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 50V 20A POWERDI5060-8 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 118663 pcs Podatkovni list SBRT20U50SLP-13.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 50V
Paket naprave za dobavitelja PowerDI5060-8 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija TrenchSBR Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena SBRT20U50SLP-13DIDKR
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Super Barrier
natančen opis Diode Super Barrier 50V 20A Surface Mount PowerDI5060-8 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 50V
Tok - Povprečni popravek (Io) 20A Capacitance @ Vr, F 350pF @ 50V, 1MHz