SBRT20U60SP5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT20U60SP5-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBRT20U60SP5-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 60V 20A POWERDI5
Podatkovni listi: SBRT20U60SP5-7.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBRT20U60SP5-7
Številka dela SBRT20U60SP5-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 60V 20A POWERDI5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 175967 pcs Podatkovni list SBRT20U60SP5-7.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 570mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja PowerDI™ 5 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija TrenchSBR Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer PowerDI™ 5 Druga imena SBRT20U60SP5-7DITR
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Super Barrier
natančen opis Diode Super Barrier 60V 20A Surface Mount PowerDI™ 5 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 180µA @ 60V
Tok - Povprečni popravek (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -