SBRT3U40P1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT3U40P1-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBRT3U40P1-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 40V 3A POWERDI123
Podatkovni listi: SBRT3U40P1-7.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBRT3U40P1-7
Številka dela SBRT3U40P1-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 40V 3A POWERDI123 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 667246 pcs Podatkovni list SBRT3U40P1-7.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 490mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja PowerDI™ 123 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija TrenchSBR Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer POWERDI®123 Druga imena SBRT3U40P1-7DITR
Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Super Barrier
natančen opis Diode Super Barrier 40V 3A Surface Mount PowerDI™ 123 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 180µA @ 40V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -