SBRT3U60SA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT3U60SA-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBRT3U60SA-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 60V 3A SMA
Podatkovni listi: SBRT3U60SA-13.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBRT3U60SA-13
Številka dela SBRT3U60SA-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 60V 3A SMA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 447860 pcs Podatkovni list SBRT3U60SA-13.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 560mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja SMA Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA Druga imena SBRT3U60SA-13DITR
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Super Barrier
natančen opis Diode Super Barrier 60V 3A Surface Mount SMA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 60V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -