SDT12A120P5-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDT12A120P5-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 120V 12A POWRDI 5
Podatkovni listi: SDT12A120P5-13.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SDT12A120P5-13
Številka dela SDT12A120P5-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SCHOTTKY 120V 12A POWRDI 5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 212621 pcs Podatkovni list SDT12A120P5-13.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 800mV @ 12A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 120V
Paket naprave za dobavitelja PowerDI™ 5 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer PowerDI™ 5 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 120V 12A Surface Mount PowerDI™ 5 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 120V
Tok - Povprečni popravek (Io) 12A Capacitance @ Vr, F -