SDT10S60
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
SDT10S60 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDT10S60
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 600V 10A TO220-2
Podatkovni listi: SDT10S60.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SDT10S60
Številka dela SDT10S60 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis DIODE SCHOTTKY 600V 10A TO220-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5421 pcs Podatkovni list SDT10S60.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.7V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja PG-TO220-2-2 Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija CoolSiC™ Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena SDT10S60X
SDT10S60XK
SP000014896
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Silicon Carbide Schottky
natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 600V 10A (DC) Through Hole PG-TO220-2-2 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 350µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A (DC) Capacitance @ Vr, F 350pF @ 0V, 1MHz