300AWSP4J6BLKM7RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 300AWSP4J6BLKM7RE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 1.300AWSP4J6BLKM7RE.pdf2.300AWSP4J6BLKM7RE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 300AWSP4J6BLKM7RE
Številka dela 300AWSP4J6BLKM7RE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20528 pcs Podatkovni list 1.300AWSP4J6BLKM7RE.pdf2.300AWSP4J6BLKM7RE.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala Mom-Off-Mom
Serija 300A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle, Vertical Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole, Right Angle, Vertical Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC)