300AWSP4R16M1QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 300AWSP4R16M1QE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V
Podatkovni listi: 1.300AWSP4R16M1QE.pdf2.300AWSP4R16M1QE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 300AWSP4R16M1QE
Številka dela 300AWSP4R16M1QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25898 pcs Podatkovni list 1.300AWSP4R16M1QE.pdf2.300AWSP4R16M1QE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala Mom-Off-Mom
Serija 300A Mere izreza plošče Rectangular - 13.14mm x 7.20mm
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Rocker Switch SPDT 5A (AC/DC) 120V Panel Mount, Flange Trenutna ocena 5A (AC/DC)