400AWMDP1R1M6QE
E-SwitchE-Switch
400AWMDP1R1M6QE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400AWMDP1R1M6QE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROCKER DPDT 3A 120V
Podatkovni listi: 400AWMDP1R1M6QE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400AWMDP1R1M6QE
Številka dela 400AWMDP1R1M6QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER DPDT 3A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40710 pcs Podatkovni list 400AWMDP1R1M6QE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-On
Serija 400A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 30,000 Cycles
natančen opis Rocker Switch DPDT 3A (AC/DC) 120V Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 3A (AC/DC)